Profesjonalne usługi budowlane

 

Firma Budowlana BUDMAR s.c.

 

Działamy na rynku usług budowlanych od 1993 roku. Ponad 20 letni okres funkcjonowania naszej firmy to liczne realizacje budynków mieszkalnych, usługowo-handlowych, hal magazynowych i zakładów produkcyjnych. Budujemy obiekty w stanie surowym jak i „pod klucz”. Realizujemy inwestycje głównie na terenie województwa śląskiego, a w przypadku dużych inwestycji na terenie całego kraju.

 

Postępujący rozwój firmy doprowadził do zmiany formy prawnej i od 1 stycznia 2008 roku funkcjonujemy jako Firma Budowlana BUDMAR s.c. Marek Jeziak, Michał Jeziak, powstałej z połączenia dwóch podmiotów: Zakład Usług Projektowo-Budowlanych Bud-Mar oraz firmy Pro-Domo.

Odznaczamy się wysoką jakością świadczonych usług, terminowością, dbałością o szczegóły i specjalistyczną wiedzą z zakresu prowadzenia inwestycji budowlanych, wykorzystywanych materiałów i technologii w budownictwie.

Możemy pochwalić się uznaniem Inwestorów, popartym długoletnią, ciągle odnawianą współpracą w zakresie budowy, remontu i modernizacji obiektów budowalnych różnego typu.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą usług budowlanych oraz wybranymi realizacjami.